Služby

 • Voda – topení – plyn
 • Sádrokartonové práce
 • Malby, nátěry
 • Klempířské práce
 • Pokrývačské práce
 • Zednické práce
 • Zámečnické práce
 • Svářečské práce
 • Obklady, dlažby
 • Rekonstrukce bytů a bytových jader, rodinných domků
 • Rekonstrukce koupelen
 • Zateplování domů
 • Stříšky a vstupní dveře
 • Plovoucí podlahy
 • Kotelny
 • Elektroinstalace

Voda – topení – plyn                                                                                                  Provádíme komplexní rekonstrukce stávajících odpadů a rozvodů studené i teplé vody včetně rozvodů v bytech a to především v panelových domech. Na základě požadavků zákazníka je možno provádět veškeré práce od vstupu do objektu až po připojení nejrůznějších zařízení v domácnosti (WC, bidetů, pákových baterií i termostatických baterií, automatických praček, myček atd.)

Sádrokartonové práce                                                                                                      Sádrokartonové konstrukce mají řadu výhod. Sádrokarton je ze směsi rozvlákněného papíru nebo skelných vláken a sádry, kdy je oboustranně opláštěn papírovým kartonem. Předností sádrokartonu je především nízká pořizovací cena, interiéry díky sádrokartonu a jeho přizpůsobivosti v tvaru přidávají interiéru na kráse a originalitě. Sádrokarton je oceňován i za dobré tepelné a zvukově izolační vlastnosti. Především má sádrokarton široké využití a díky tzv. suchému zdění, je nejrychlejším a nejsnadnějším řešením pro vnitřní výstavby.

Malby, nátěry
Zabýváme se malířskými a natěračskými pracemi, aplikací stříkaných tapet a zateplením. Ke spokojenosti zákazníků přispíváme nejen profesionálním přístupem a vysokou kvalitou prováděných prací, ale i širokou škálou nabídky. Samozřejmostí je poskytování záruční lhůty v minimální délce 24 měsíců na poskytované služby.

Klempířské práce
Samozřejmostí je montáž žlabů, svodů a ostatního plechování které je součástí střechy (komíny, atiky, arkýře, úžlabí, požární zdi atd ). Výhodou je že ohýbání jednotlivých prvků provádíme na vlastí ohýbačce, na které ohneme vše dle přání zákazníka v co nejkratším čase.

Pokrývačské práce
Provádíme montáž tvrdých krytin (Tondach, KM Beta, Bramac…), dále šindelů (Iko, Isola, Tegola…), plechových krytin (Lindab, Rannila, Vikam, KOB, Satjam…), bitumenových desek (Onduline, Gutta, Onduroof…), ale i ostatních dle přání zákazníka. Vzhledem k vlastním dodávkám jsme schopni pro Vás zajistit atraktivní ceny se zárukou správně dodaného zboží.

Zednické práce
Rekonstrukce domů,různé venkovní obklady (např.zámková dlažba), zateplení domů, fasád, izolace, výměna oken a další práce dle požadavků zákazníka.

Zámečnické práce
Provádíme montáže a demontáže ocelových konstrukcí, dále výrobu a opravu plotů, oplocování pozemků a veškeré zámečnické práce (schody, mříže, balkony, grily, samonosné pojezdové brány, svařování kovů tigem).

Svářečské práce
Provádíme svařování plastů, železného potrubí, měděného potrubí, balkónového zábradlí.

Obklady, dlažby 
Pokládáme keramické a kamenné dlažby a obklady, mozaiky, skládané pásové mozaiky, mozaikové obrazce. Dlouholeté zkušenosti v tomto oboru uplatňujeme nejen při samotné montáži obkladů a dlažby, ale také poradíme a pomůžeme vybrat kvalitní materiál: obkladačky, kachle, mozaiku, kamenou dlažbu a obklad. Montáže provádíme včetně dodávky stavební chemie a případných ukončovacích, dilatačních, rohových a jiných lišt.

Rekonstrukce bytů a bytových jader, rodinných domků
Zateplování domů – obvodové pláště budov zásadním způsobem ovlivňují nejen vzhled objektu i užitkové vlastnosti interiéru, ale i celkovou ekonomii stavby a to jak ve fázi realizace, tak zejména při jejím užívání. Jedna z cest jak dosáhnout optimálních výsledků, je orientace na zateplovací systémy.

Zateplování domů
Zateplováni domů provádíme klasickým lepeným způsobem – kontaktní fasády. Tyto omítkové izolační systémy jsou elegantním způsobem vnějšího zateplení domů. Umožňují zachování původního rázu fasády protože povrch systému tvoří omítka. Jejich výhodou je plošné zateplení celé fasády bez jakýchkoliv tepelných mostů. Tepelná izolace je u tohoto systému přímo spojena s původním zdivem a omítkovou vrstvou. Doporučené tloušťky izolace pro zateplení fasád kontaktním omítkovým způsobem jsou 6 – 10 cm.